2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
Dodane 25 kwietnia 2024

Rzeźnik/Pomocnik Rzeźnika Intermarche

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Intermarche Brzeg Dolny poszukuje pracownika na stanowisko: Rzeźnik/ Pomoc Rzeźnika

Obowiązki:

  •  rozbiór półtusz i ćwierćtusz na części zasadnicze,

  • przygotowywanie z części zasadniczych mięsa, elementów do produkcji wędzonek lub przeprowadzanie dodatkowej obróbki w celu uzyskania elementu handlowego,

  • pakowanie, ważenie, etykietowanie towarów,

  • wykładanie towaru na regały chłodnicze w strefie sprzedaży i monitorowanie temperatur w urządzeniach chłodniczych,

  • przyjmowanie i ewidencjonowanie dostaw,

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku

  • sprawność fizyczna i zdolność do samodzielnej pracy,

  • dyspozycyjność, rzetelność, sumienność

  • umiejętność pracy w zespole

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia/umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności na danym stanowisku

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 792890042