2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Jelenia Góra
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Intermarche
Dodane 17 czerwca 2024

Rzeźnik, masarz - wędliniarz, jedna zmiana zmiana 6:00 - 14:00

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy osobę z doświadczeniem na stanowisko masarz-wędliniarz w sklepie Intermarche

(wykrawanie mięs, produkcja wędlin) na samodzielne stanowisko lub osobę do przyuczenia jako pomocnik rzeźnika z podstawową znajomością oraz doświadczeniem w branży.

Jedna zmiana 6:00 - 14:00

 Praca w Jeleniej Górze (Centrum) – Podwale 25. (w Galerii Nowy Rynek)

Oferujemy:

• stabilną pracę,

• praca na jedną zmianę w godzinach 6:00-14:00

• zatrudnienie na podstawie umowy,

• pracę w miłej atmosferze

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

wyrabianie wędlin według określonych receptur,

rozbiór wieprzowiny,

trybowanie schabu, łopatki i szynki,

dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy

Kontakt telefoniczny 9:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.

CV proszę przesłać na adres e-mail, można również dostarczyć osobiście do siedziby lub umówić się na rozmowę telefonicznie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 889892400