2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Iwkowa
Dodane 04 kwietnia 2024

Rzeźnik /Masarz /Wędliniarz

Lokalizacja

Iwkowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Twój zakres obowiązków: praca przy produkcji wędlin, kiełbas, parówek, pasztetów i produktów garmażeryjnych rozbiór półtuszy przygotowywanie składników i surowców do produkcji kontrola produktu gotowego obsługa niezbędnych maszyn i narzędzi w procesie produkcji należyta dbałość o bezpieczeństwo i higienę produktu Nasze wymagania: dyspozycyjność do pracy rzetelność, odpowiedzialność książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Lokalizacja

Iwkowa,

Małopolskie

Małopolskie, Iwkowa
ID: 889804009