2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Sławno
Dodane 11 kwietnia 2024

Rzeźnik – masarz

Lokalizacja

Sławno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Sklep Intermarche w Sławnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Rzeźnik - masarz :

Oferujemy:

·         pracę na pierwszą zmianę ( 7 : 00 - 15 : 00 )

·         terminową wypłatę wynagrodzenia

·         wynagrodzenie do 5600 zł brutto plus ( do 1000 zł premii ) - zależne od doświadczenia

Zakres obowiązków:

·         przygotowanie mięsa do sprzedaży w sklepie

·         porcjowanie mięsa

·         produkcja wędzonek, wędlin, wyrobów wędliniarskich

·         dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

·         mile widziana praca na podobnym stanowisku

·         mile widziane doświadczenie

·         aktualna książeczka do celów sanepidowskich lub chęć jej wyrobienia (zwracamy koszty)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (poniedziałek - piątek w godz. 8:00-15:00) tel. : 59 810 42 74 lub przesłanie CV poprzez formularz z zamieszczoną klauzulą.

Zainteresowanych podjęciem pracy w supermarkecie Intermarche, prosimy o przesłanie CV lub DOSTARCZYĆ OSOBIŚCIE do biura w Intermarche, ul. Armii Krajowej 2, 76-100 Sławno - po otrzymaniu CV skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami i umówimy się na spotkanie celem omówienia szczegółów.

Lokalizacja

Sławno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sławno
ID: 911028494