2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Praga-Południe
Dodane 02 maja 2024

RUNNER - praca na sali w Kawiarni Waszyngton

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy RUNNERÓW bez doświadczenia, jeśli chciałbyś zostać Baristą lub Sprzedawcą, to praca z nami na pewno w tym Ci pomoże. Zapoznaj się z poniższym i czekam na Twoje CV lub po prostu nr telefonu :)

Twoje obowiązki:

  • Zanoszenie zamówień do stolików Gości

  • Zabieranie pustych talerzy, szklanek, filiżanek itd i odnoszenie ich na zmywak

  • Przynoszenie ze zmywaka czystych naczyń na bar

  • Utrzymanie miejsca pracy w czystości.

  • Budowanie dobrych relacji z Gośćmi, współtworzenie klimatu miejsca

  • Uczestnictwo w szkoleniach zapewnionych przez pracodawcę

  • Aktywne współdziałanie w rozwoju miejsca pracy

Nasze wymagania:

  • Chęć do pracy i rozwoju

  • Zaangażowanie

  • Komunikatywność

  • Schludność

  • Dokładność

  • Cierpliwość

    Co oferujemy?

  • Dobrą stawkę godzinową

  • Premie

  • Szkolenia i możliwość rozwoju w strukturach firmy, posiadamy kilka lokali, a w planach mamy kolejne

  • Dobrą atmosferę pracy

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie prześlij nam swoje CV, na spotkaniu ustalimy wszelkie szczegóły.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 914540911