2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Runner / pomoc kelnerska / hostessa

Wynagrodzenie

22 - 27 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

OPIS Mąka i Woda w śródmiesciu zatrudni pozytywną osobę na pozycje runnera / pomocy kelnerskiej

Dzień dobry,

Mąka i Woda w śródmieściu, restauracja z 10-cio letnim stażem i stabilna pozycją w Warszawie zatrudni osobę na pozycje runnera / pomocy kelnerskiej / hostessę

Adres - Chmielna 13a

Zakres obowiązków: kontrola czystości w restauracji, polerowanie sztućców, wynoszenie dań z wydawki,

Oferujemy:

prace w dobrej restauracji

elastyczny grafik

prace na super sprzęcie z wysokiej jakosci produktami

możliwość rozwoju i awansu

dobre wynagrodzenie

piwo na koniec zmiany

zniżki pracownicze

napiwki od kelnerów,

posiłki pracownicze

praca z super ekipą

Warunki: Stawka od 22,8 zł / h + napiwki każdego dnia

Zmiany od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-23.30, sobota 13.00-00.00 i niedziela 13.00-21.00 - praca z elastycznym grafikiem umowa zlecenie

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV, nie odpowiadamy na zgłoszenia bez CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 904729499