2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Skawina
Dodane 22 kwietnia 2024

RTV EURO AGD - Technik Instalator, Skawina k. Krakowa

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Technika Instalatora

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- możliwość pracy cztery dni w tygodniu,

- dodatkowy bonus finansowy za frekwencję

- dofinansowanie do karty sportowej,

- bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

- ubezpieczenie na życie

- pakiet szkoleniowy,

- pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie,

- przyjazną atmosferę w pracy.

Twoje zadania:

- dostawa sprzętu RTV i AGD do Klientów naszej firmy,

- wykonywanie usług dodatkowych tj. min. zdjęcie blokad transportowych, montaż i poziomowanie urządzeń, zabudowy urządzeń,

- kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,

- dbanie o powierzony samochód, sprzęt i wyposażenie.

Nasze oczekiwania:

- uprawnienia elektryczno-gazowe SEP - wymagane

- czynne prawo jazdy kat. B - wymagane

- zdolności manualne,

- doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony,

- doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta – mile widziane,

- gotowość do pracy w systemie 10-godzinnym,

- zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,

- dobra kondycja fizyczna

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 892363699