2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Dolnośląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Zabrodzie
Dodane 27 kwietnia 2024

RTV EURO AGD - Technik Dostawca (Kierowca), Wrocław

Lokalizacja

Zabrodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Technik Dostawca

MIEJSCE: Centrum Logistyczne RTV EURO AGD; ul. Targowa 4, 52-326 Wrocław

Twój zakres obowiązków

·        Pakujesz do samochodu wcześniej przygotowane zamówienia i dostarczasz je na wskazany adres w regionie

·        Dostarczasz zamówienia w zaplanowanych godzinach do Klientów lub sklepów RTV EURO AGD

·        Przez uśmiech i uprzejmość budujesz relacje z Klientami,

·        Dbasz o swoje główne narzędzie pracy – samochód służbowy, którym jeździsz,

·        W każdej sytuacji otrzymasz pomoc naszego zespołu.

Nasze wymagania

·        Lubisz prowadzić samochód i potrafisz znaleźć miejsca, których nie może znaleźć nawet nawigacja,

·        Masz prawo jazdy kat B i przynajmniej 2 lata bezpiecznej, czynnej jazdy samochodami dostawczymi,

·        Płynnie mówisz w języku polskim a rozmowa z innymi dodaje Ci energii,

·        Lubisz pracować w zespole i chcesz osiągać jak najlepsze wyniki

To oferujemy

·        Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

·        Wynagrodzenie uzależnione od Twoich osiągnięć,

·        Narzędzia do pracy: schodołaz, skrzynkę narzędziową,

·        Szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, MultiSport oraz konkursy z nagrodami,

·        Szkolenie wstępne, w pełni przygotowujące Cię do pracy, oparte o sytuacje wzięte z codziennej pracy naszych Pracowników – u nas nic Cię nie zaskoczy,

·        Pełne przygotowanie do obsługi naszej aplikacji, w której masz kompletne i uporządkowane dane dotyczące Twojej codziennej pracy

·        Wygodne narzędzia pracy oraz przestrzeń do odpoczynku - z kawą i herbatą i słodyczami

· Zdobywanie doświadczenia wraz z szybkim rozwojem oraz możliwość awansu

-Dodatkowy bonus finansowy za frekwencję 750zł brutto.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrodzie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zabrodzie
ID: 858521487