2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Zachodniopomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Szczecin
  6. Dostawca, kurier miejski - Słoneczne
Dodane 26 kwietnia 2024

RTV EURO AGD-Technik Dostawca-Kierowca, Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Technika Dostawcy(Kierowcy)

Miejsce pracy: Szczecin Oś. Słoneczne

Posiadasz doświadczenie jako Dostawca? Chciałbyś rozwijać się w dziedzinie Logistyki? Świetnie trafiłeś! Dołącz do nas. Zabierz ze sobą znajomego i pracujcie razem . Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia oraz profesjonalne przeszkolenie.

Twoje zadania:

·       Rozładunek i załadunek towaru,

·       Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,

·       Realizacja transportu zgodnie z otrzymanym planem trasy,

·       Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,

·       Dostawa sprzętu RTV i AGD,

·       Przestrzeganie przepisów oraz zasad Bezpieczeństwa i Higieny pracy,

·       Dbanie o dobre imię firmy,

·       Uśmiech i profesjonalna obsługa naszych Klientów.

Od Ciebie oczekujemy:

·       Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony,

·       Gotowość do pracy w systemie 10-godz.(9:00-19:00) – 4 dni w tygodniu,

·       Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,

·       Wysoka kultura osobista,

·       Dobra kondycja fizyczna,

·       Wykonywanie usług zgodnie z wyznaczonym standardem.

W zamian oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

·       Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy oparty na wynikach,

·       Szeroki wachlarz benefitów (m.in. pakiet medyczny, pakiet sportowy)

·       Klub rowerzysty, klub biegacza, konkursy dla pracowników i ich rodzin,

·       Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

·       Narzędzia do pracy: schodołaz, skrzynkę narzędziową,

·       Przyjazna atmosfera? To u nas codzienność.

·   Dodatkowy bonus finansowy za frekwencję 750 zł brutto.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 658242118