2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Warmińsko-mazurskie
  6. Logistyka - Olsztyn
Dodane 25 kwietnia 2024

RTV EURO AGD - Koordynator ds. logistyki, Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator ds. logistyki

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego, terminowego i bezpiecznego przebiegu procesów logistycznych,
  • monitorowanie oraz optymalizacja wskaźników kosztowych, jakościowych, efektywnościowych (KPI),
  • organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu,
  • efektywne zarządzanie gospodarką magazynową,
  • przestrzeganie przepisów oraz zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, a także Przepisów Przeciwpożarowych,
  • komunikacja z pozostałymi obszarami w firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe z zakresu logistyki,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemu SAP,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiazywania problemów.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy,
  • dofinansowanie do karty MultiSport oraz programów sportowych,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjemną atmosferę w pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 753278962