2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Łódzkie
  5. Badania i rozwój - Łódź
  6. Badania i rozwój - Śródmieście
Dodane 09 maja 2024

Praca z Pasją - Fundraiserzy dla Organizacji Charytatywnych

Wynagrodzenie

4 700 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy dynamiczną agencją marketingową specjalizującą się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań marketingowych dla naszych klientów. Obecnie poszukujemy kreatywnego i ambitnego Fundraisera, który będzie odpowiedzialny za zwiększanie świadomości ludzi na temat działalności światowych organizacji charytatywnych.

Obowiązki:

  • Informowanie potencjalnych darczyńców o celach i projektach organizacji

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbanie o ich zadowolenie

  • Edukowanie społeczności lokalnej na temat działalności charytatywnej

Wymagania:

  • Pasja do pracy na rzecz inicjatyw charytatywnych

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Zaangażowanie oraz zdolność do pracy z ludźmi

  • Otwartość na nowe wyzwania i gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  •  Profesjonalne szkolenia dotyczące sprzedaży i działalności charytatywnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Narzędzia pracy: materiały promocyjne, identyfikator, wsparcie logistyczne

  • Satysfakcję z pracy na rzecz szlachetnego celu oraz możliwość poznania interesujących ludzi i miejsc

Jeśli masz w sobie pasję do pomagania innym, chcesz angażować się w działalność charytatywną i lubisz pracę z ludźmi, czekamy na Twoją aplikację!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 877926917