2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Roznoszenie ulotek
  5. Roznoszenie ulotek - Mazowieckie
  6. Roznoszenie ulotek - Warszawa
  7. Roznoszenie ulotek - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 08:33

Rozdawanie zaproszeń / ulotek 1000zł/TYDZIEŃ w górę!

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Godziny pracy: 20:00-4:00 lub 21:00-5:00

Zakres obowiązków/opis pracy:

praca polega na aktywnym wręczaniu darmowych wejściówek do klubów w centrum Warszawy. Praca w nocy, na dworze przed wejściem do lokali.

Zarobki:

20zł/h + prowizja od każdej zaproszonej osoby (20,25,30, 40,45, lub 50zł od każdego zaproszonego)

WYPŁATY CO TYDZIEŃ !

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !

Czego wymagamy?

  • dyspozycyjność w nocy minimum 3x na tydzień

  • pełnoletność

  • przyjaznego wyglądu i umiejętności interpersonalnych

  • znajomości j. polskiego oraz j. angielskiego(chociaż w stopniu podstawowym)

Praca oparta o umowę cywilno-prawną, z ubezpieczeniem zdrowotnym.

NAPISZ DM z CV wraz ze swoim wiekiem oraz numerem telefonu, oddzwonimy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914644795