2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Roznoszenie ulotek
  5. Roznoszenie ulotek - Pomorskie
  6. Roznoszenie ulotek - Gdańsk
  7. Roznoszenie ulotek - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Rozdawanie zaproszeń/połącz pracę ze studiami/dodatkowa lubstała/Nocki

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za serdeczne i profesjonalne zapraszanie gości do naszego lokalu. Jako pracownik ds. zapraszania gości, będziesz pierwszym punktem kontaktu z klientami i będziesz odpowiedzialny za tworzenie pozytywnego wrażenia oraz zachęcanie do odwiedzenia naszego lokalu.

Obowiązki:

Serdeczne przyjmowanie gości i zapraszanie ich do naszego lokalu.

Przekazywanie informacji o menu, specjalnych ofertach i wydarzeniach.

Udzielanie informacji na temat naszych usług i promocji.

Utrzymywanie porządku w okolicy wejścia i stanowiska recepcji.

Wymagania:

pełnoletność

Komunikatywność i pozytywne podejście.

Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności.

Profesjonalny wygląd i reprezentatywna prezencja.

znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozmowę

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie i premie.

umowę od pierwszego dnia pracy

Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego planu.

Możliwość rozwoju zawodowego w branży gastronomicznej.

Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy.

Jak aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) stanowiskiem pracownika ds. zapraszania gości do naszego lokalu, prosimy o przesłanie swojego CV lub imie, nazwisko, wiek, nr tel.

Do zobaczenia na rozmowie

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 899070641