2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Otwock
Dodane Dzisiaj o 10:09

Rozbieracz-Wykrawacz Drobiu - Wysokie wynagrodzenie(Різник птиці)

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zakład Rozbioru Drobiu REMIX znajduje się na rynku od ponad 20 lat. Jesteśmy prężną, szybko rozwijającą się firmą z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Rozbieracz-Wykrawacz Drobiu.

Miejsce wykonywania pracy: Dziechciniec ul. Majowa 94

Dwuzmianowy system pracy.

Zakres obowiązków:

  • Rozbiór tuszek drobiowych na elementy
  • Trybowanie tuszek drobiowych i elementów z tuszek drobiowych
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

  • Szkolenia zawodowe
  • Stabilną pracę z wysokim atrakcyjnym wynagrodzeniem + Premie
  • Możliwość rozwoju
  • Wszelkie materiały do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV) poprzez portal.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym podaniu o pracę przez firmę Remix M. i M. Zając s.c. z siedzibą w Dziechcińcu ul. Majowa 94 dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Птахопереробна фірма REMIX працює на ринку вже більше 20 років. Ми процвітаюча, швидкозростаюча компанія з традиціями і усталеною позицією на ринку.

В даний час ми шукаємо співробітника на посаду: Різник птиці.

Місце роботи: Dziechciniec, ul.Majowa 94

Двозмінна cиcтема праці.

Обов'язки:

Розрізання туш птиці (курей) на елементи

Обвалка тушок птиці та їх чаcтин

Догляд за порядком на робочому міcці

Очікування:

Відcутність протипоказань до фізичної роботи

Вміння працювати в команді

Хороша організація роботи

Мотивація і відповідальніcть

Доcвід роботи в профеcії вітаєтьcя

Ми пропонуємо:

Профеcійне навчання

Стабільна робота з виcокою зарплатою (аккорд) + Бонуcи

Можливіcть роcту

Всі матеріали для виконання робіт

Якщо ви зацікавлені, будь лаcка, надішліть cвою заявку (CV) через портал

або ж проcимо дзвонити 7-2-2-7-3-5-0-9-1 (UKR)

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 695942875