2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Dulowa
Dodane 02 kwietnia 2024

Rozbieracz-Wykrawacz Drobiu / Trybowanie ćwiartki z kurczaka

Lokalizacja

Dulowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Ubojnia drobiu „KOKO Sp. z o.o” w Dulowej obecnie poszukuje pracowników na stanowisko: Rozbieracz-Wykrawacz Drobiu / Trybowanie ćwiartki z kurczaka

Miejsce wykonywania pracy: 32-545 Dulowa, ul. Witosa 4

Jednozmianowy system pracy.

Zakres obowiązków:

•    Trybowanie ćwiartka z kurczaka

•    Trybowanie kurczaka

•    Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

•    Doświadczenie w zawodzie.

•    Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,

•    Dobra organizacja pracy,

•    Motywacja i zaangażowanie,

Oferujemy:

•    Szkolenia zawodowe oraz BHP,

•    Stabilną pracę z wysokim atrakcyjnym wynagrodzeniem,

•    Praca na akord przez 5 dni w tygodniu,

•    Narzędzia do wykonywania pracy na stanowisku rozbieracz-wykrawacz.

•  Gwarantujemy stałą ilość elementów do rozbioru

Lokalizacja

Dulowa,

Małopolskie

Małopolskie, Dulowa
ID: 900524191