2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Jelcz-Laskowice
Dodane 22 maja 2024

Ronal Group: Pakowacz

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeden z największych światowych producentów obręczy aluminiowych RONAL GROUP, w związku z powiększeniem profilu produkcji, ogłasza bezpośredni nabór pracowników do działu Kompletacji na stanowisko Pakowacz.

Ze względu na specyfikę pracy oraz wymogi przepisów BHP oferta skierowana jest do mężczyzn.

ZADANIA:

  • Pakowanie kół według instrukcji pakowania zgodnie z wymaganiami klienta

TWÓJ PROFIL:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność (praca trzyzmianowa) i dobra organizacja pracy

  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

CZEGO MOŻESZ OD NAS OCZEKIWAĆ:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie, w otoczeniu najnowszych technologii

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Praca w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Darmowe dojazdy z Brzegu, Grodkowa, Namysłowa, Oławy oraz Strzelina (możliwość uruchomienia połączeń z dodatkowych kierunków)

  • Dodatek dyspozycyjny

  • Dodatek do posiłków

  • Świadczenie świąteczne

  • Dodatek 100% do nadgodzin

  • Dodatek 200% do nadgodzin w dni świąteczne

  • Nagrody za staż pracy

  • Wysoko nagradzany program poleceń pracowniczych

Proponujemy umowę o pracę z krótkim okresem próbnym, zatrudniamy bezpośrednio, nie przez agencję pracy.

Zapraszamy do kontaktu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 803432737