2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Małkinia Górna
Agata HR ROCKWOOL Polska
Dodane 30 kwietnia 2024

ROCKWOOL Polska MAL- Operator Urządzeń / Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Małkinia Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ROCKWOOL od ponad 80 lat produkuje wełnę skalną w 40 krajach i zatrudnia ponad 12 000 osób na całym świecie. Do naszej fabryki w Małkini Górnej poszukujemy pracowników produkcji - operatorów urządzeń.

Miejsce pracy: Małkinia Górna (oferujemy darmowy dowóz do pracy z wybranych miejscowości)

Twoje zadania:

  • obsługa linii produkcyjnych na różnych etapach produkcji,

  • ocena jakości produktów i eliminacja wadliwych wyroby,

  • informowanie przełożonych o niezgodnościach lub problemach produkcyjnych.

Jakich osób szukamy?

  • zainteresowanych pracą na dłuższy okres,

  • odpowiedzialnych i sumiennych,

  • gotowych pracować w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym,

  • wcześniejsze doświadczenie w firmie produkcyjnej - mile widziane.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę na pełen etat, bezpośrednio w firmie ROCKWOOL Polska,

  • nieodpłatny dowóz do pracy z Ostrowi Mazowieckiej, Orła, Błędnicy, Kosowa Lackiego, Wólki, Treblinki, Poniatowa, Prostynia i Zawistów Podleśnych,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED z dostępem do prawie 50 specjalistów,

  • dofinansowanie do posiłków na terenie zakładu (ciepły obiad już od 5,50zł),

  • dofinansowanie do letniego wypoczynku,

  • specjalistyczne szkolenia m.in.: SEP oraz UDT,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • aplikację do nauki języków obcych.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedziba w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236.

Lokalizacja

Małkinia Górna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Małkinia Górna
ID: 912219001