2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Małkowo
Rockfin Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Rockfin Małkowo k. Żukowa: Pracownik obsługi technicznej obiektu

Lokalizacja

Małkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik obsługi technicznej obiektu (złota rączka)

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad wywozem nieczystości, oraz surowców wtórnych;

  • Naprawa i usuwanie drobnych usterek w biurach i halach produkcyjnych

  • Współpraca z inspektorem BHP oraz inspektorem P.Poż.

  • Nadzór nad przeglądami technicznymi systemów zamontowanych w budynkach i halach

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność dokonywania drobnych napraw

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dokładność i sumienność.

  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym

  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń

  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)

  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne)

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin

  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości

  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny

  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Małkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Małkowo
ID: 909244469