2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Małkowo
Rockfin Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Rockfin Małkowo k. Żukowa: Pracownik ds. Dokumentacji Technicznej

Lokalizacja

Małkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie dokumentacji technicznej dla projektu zgodnie z ustanowionymi zasadami

  • Dystrybucja dokumentacji w firmie, nadzór nad zmianami i wersjami oraz jej archiwizacja

  • Przygotowywanie wersji finalnych dokumentacji technicznej i jakościowej w wymaganych formatach

  • Praca w systemie informatycznym PDM, IFS oraz migracja danych do tych systemów

  • Sporządzanie i utrzymywanie zapisów jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunki techniczne)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność obsługi komputera i programów z pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność i dokładność

Mile widziane:

  • Doświadczenie związane z archiwizacją i obiegiem dokumentacji w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność obsługi programu Adobe Acrobat

  • Doświadczenie związane z systemami informatycznymi w celu zarządzania obiegiem dokumentacji (systemy klasy PDM lub ERP)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym

  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry

  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin

  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości

  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny

  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00

  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym

  • Program Adaptacji Nowego Pracownika

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Małkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Małkowo
ID: 911303864