2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
Patrycja
Dodane 17 czerwca 2024

Robotnik torowy - z wyjazdami do Niemiec

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Polsce

  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z warunkami kraju oddelegowania

  • podczas wyjazdu do Niemiec zapewniamy dojazd oraz noclegi w 1-osobowych pokojach z prywatną łazienką

  • bogaty pakiet socjalny m.in. wczasy pod gruszą, pożyczki pracownicze, dofinansowanie wakacji i wyprawki szkolnej dla dzieci

  • możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczenia w pracy na rynku zagranicznym

  • możliwość nauki języka niemieckiego

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac związanych z robotami torowymi i inżynieryjnymi

  • wykonywanie prac okołotorowych

  • efektywna współpraca w zespole w celu zrealizowania założonego zakresu prac

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy fizycznej, mile widziane w branży torowej

  • gotowość do delegacji do Niemiec

  • mile widziana umiejętność obsługi narzędzi i maszyn używanych przy pracach torowych

  • chęć do pracy i umiejętność pracy w zespole

  • sprawność fizyczna i gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zainteresowany?

Prześlij nam swoje CV przez olx!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 921218416