2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Kielce
Dodane 23 kwietnia 2024

Robotnik drogowy STRABAG

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • terminowe wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca)

  • płatne nadgodziny

  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia

  • bezpłatne kursy i szkolenia BHP

  • bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe i dające dodatkowe uprawnienia

  • posiłki profilaktyczne

  • ubrania robocze

Zadania:

  • praca przy robotach drogowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • uprawnienia do obsługi maszyn i sprzętów budowlanych oraz prawo jazdy kat. B lub B+E będą dodatkowym atutem

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Sp. z o.o. (ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków) w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 891404764