2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Bemowo
Bartek
Dodane 26 kwietnia 2024

Robotnik Drogowy – Bitumiarz, Holandia, Szybki Start

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Na projekt w Holandii pilnie poszukujemy Robotników Drogowych - Bitumiarzy

Opis stanowiska:

Min 3 lata doświadczenia w pracach drogowych, układanie asfaltu bitumicznego, naprawy

Prowadzenie prac związanych z robotami bitumicznymi,

Obsługa drobnego sprzętu budowlanego,

Prowadzenie prac remontowych i naprawczych,

Prowadzenie prac porządkowych,

Dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia przeznaczone do wykonywania obowiązków służbowych.

Wymagania:

Dobra organizacja pracy,

Fachowość,

Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Gotowość do pracy na terenie Holandii

Mile widziane prawo jazdy na samochody ciężarowe Kat C

Mile widziane prawo jazdy na samochody osobowe Kat B

Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Umowę o pracę

Transport z Polski

Zakwaterowanie

Dojazdy do pracy

Ubrania robocze

Opiekę polskojęzycznego koordynatora

EHRAB to skandynawska firma rekrutacyjno-wykonawcza prowadząca projekty na terenie całej Skandynawii. Przez wiele lat, z powodzeniem, EHRAB podejmowała wyzwania stawiane przez wiodące skandynawskie firmy. Możemy poszczycić się partnerstwem z największymi przedsiębiorcami w sektorze branży budowlanej, budownictwa cywilnego oraz energetycznym. Wypracowany przez nas model biznessu pozwala nam specjalizować się w procesie mobilizowania i zapewniania zespołów doświadczonych pracowników na terenie całej Europy. Wierzymy, że odpowiedzialność społeczna, znajomość międzynarodowego prawa w zakresie zatrudnienia pracowników oraz elastyczność w podejściu do oczekiwań klienta to nasze atuty, pozwalające osiągnąć dotychczasowe sukcesy. EHRAB jest dumnym członkiem takich organizacji jak: Almega, Bemanningsföretagen, Dansk Byggeri, Dansk Erhverv, Næringslivets Hovedorganisasjon oraz StartBank.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 899159246