2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Mysiadło
Dodane 29 kwietnia 2024

Rituals - Zastępca Kierownika Sklepu - Warszawa, San Park Mysiadło

Lokalizacja

Mysiadło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierownicza

Opis

NASZ RITUALS

„Nie jesteśmy tu po to, aby sprzedawać ci piękno; jesteśmy po to, abyś czuł się dobrze".

Raymond Cloosterman, Prezes Rituals

Rytuały mają pomóc Ci zwolnić tempo w Twoim zabieganym życiu, tworzyć ważne chwile i przypominać Ci, abyś przeżywał te chwile z radością.

Naszą ambicją jest stać się luksusową marką kosmetyczną numer jeden. A do tego potrzebujemy pełnych pasji, energicznych, ambitnych i zmotywowanych ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć nasze cele.

To może wydawać się paradoksem, ale w naszej firmie poczucie sensu i efektywność uzupełniają się nawzajem jak yin i yang, a Pracownicy są najlepszymi ambasadorami naszej marki.

NASZA OFERTA

Do naszego sklepu pod Warszawą poszukujemy Zastępcy Kierownika Sklepu, który pomoże nam tworzyć unikalne doświadczenia klientów Rituals.

  • W tej roli będziesz wspierać rozwój i realizację celów biznesowych sklepu, zgodnie ze strategicznymi priorytetami regionu, zapewniając wzrost sprzedaży, wysoki poziom wydajności indywidualnej i zespołowej oraz wspaniałe doświadczenie klienta poprzez kierowanie, angażowanie i inspirowanie zespołu sklepu.

  • Jako Zastępca Kierownika Sklepu jesteś częścią zespołu kierowniczego sklepu i odpowiadasz za przekraczanie celów sprzedaży sklepu, wskaźników KPI i wyników Mystery Shopper.

  • Rituals oferuje zróżnicowane zadania i współpracę w entuzjastycznym zespole profesjonalistów. Oferujemy wynagrodzenie odpowiadające na potrzeby rynkowe, a także możliwość pełnego wykorzystania Twoich talentów. Zapewniamy współpracę w ambitnym zespole oraz możliwość współtworzenia unikalnej kultury marki Rituals.

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, zniżka na produkty marki

  • Szkolenia i rozwój kompetencji, możliwości rozwoju kariery

  • Elastyczność pracodawcy w zakresie planowania czasu pracy

  • Najlepsza atmosfera - pokochasz bycie częścią naszego zespołu :-)

TWOJE ZADANIA

  • Lubisz szkolić swój zespół, aby stale ulepszać sposób dostarczania najwyższej jakości doświadczeń klienta w sklepie

  • Zajmujesz się realizacją wytycznych operacyjnych, szkoleniami, zarządzaniem pracownikami, merchandisingiem wizualnym i zarządzaniem zapasami

  • W przypadku nieobecności Kierownika Sklepu przejmujesz wszystkie obowiązki kierownicze i prowadzenie sklepu.

  • Częścią Twojej roli będzie wdrażanie innowacyjnych doświadczeń, aby marka Rituals stawała się coraz bardziej rozpoznawalna (zwiększona świadomość i zaangażowanie klientów).

NASZE OCZEKIWANIA

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku Zastępcy Kierownika Sklepu lub podobnej roli w branży retail

  • Znajomość zasad obsługi klienta, merchandisingu wizualnego, BHP i działań operacyjnych

  • Szkolenie i motywowanie zespołu do zwiększania sprzedaży, które zapewniają wyjątkową obsługę klienta i tworzą ważne chwile dla naszych klientów

  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klienta dzięki znajomości wszystkich oferowanych produktów i usług

  • Wysoki poziom etyki, wartości, uczciwości i zaufania

  • Umiejętność reagowania na zmieniające się wymagania i możliwości w szybko zmieniającym się środowisku sprzedaży wielokanałowej.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe.

  • Dążenie do bycia "najlepszym uczniem w klasie" - jesteś zaangażowany, proaktywny i lubisz pracować z sensem.

  • Postawa gracza zespołowego - pracujesz na sukces swój i całego zespołu.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana.

Czekamy na Twoje CV, poznajmy się!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mysiadło,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mysiadło
ID: 910351747