2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wrzeszcz
Dodane 26 kwietnia 2024

Rituals Doradca Klienta - Gdańsk, Galeria Bałtycka (praca weekendowa)

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

NASZ RITUALS

„Nie jesteśmy tu po to, aby sprzedawać ci piękno; jesteśmy po to, abyś czuł się dobrze".

Raymond Cloosterman, Prezes Rituals

Rytuały mają pomóc Ci zwolnić tempo w Twoim zabieganym życiu, tworzyć ważne chwile i przypominać Ci, abyś przeżywał te chwile z radością.

Naszą ambicją jest stać się luksusową marką kosmetyczną numer jeden. A do tego potrzebujemy pełnych pasji, energicznych, ambitnych i zmotywowanych ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć nasze cele.

To może wydawać się paradoksem, ale w naszej firmie poczucie sensu i efektywność uzupełniają się nawzajem jak yin i yang, a Pracownicy są najlepszymi ambasadorami naszej marki.

NASZA OFERTA

  • Rituals oferuje zróżnicowane zadania i współpracę w entuzjastycznym zespole profesjonalistów. Oferujemy wynagrodzenie odpowiadające na potrzeby rynkowe, a także możliwość pełnego wykorzystania Twoich talentów. Zapewniamy współpracę w ambitnym zespole oraz możliwość współtworzenia unikalnej kultury marki Rituals.

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, zniżka na produkty marki

  • Szkolenia i rozwój kompetencji, możliwości rozwoju kariery

  • Elastyczność pracodawcy w zakresie planowania czasu pracy

  • Najlepsza atmosfera- pokochasz być częścią naszego zespołu :-)

TWOJE ZADANIA

  • Jako Rituals Advisor- Doradca Klienta, doradzasz naszym Klientom w zakresie produktów, a także dzielisz się wartościami marki.

  • Dbasz o realizację standardów Rituals, sprawiasz, że sklep zawsze wygląda czysto i schludnie, uzupełniasz dostępność produktów na półkach.

  • Obsługujesz Klientów na sali sprzedaży i przy kasie dbając o staranne i poprawne realizowanie transakcji sprzedaży.

  • Bierzesz udział w akcjach aktywacji marki, zachęcając Klientów do poznania Rituals poprzez dostarczenie unikalnych doświadczeń i interakcji.

  • Tworzysz z Klientami długotrwałe więzi emocjonalne zwiększając świadomości marki.

  • Jesteś przykładem dla współpracowników, podlegasz bezpośrednio Kierownikowi Sklepu, który dba o Twój rozwój i pełni rolę mentora.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie w dynamicznym, szybko zmieniającym się środowisku handlowym.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe.

  • Dyspozycyjność i elastyczność- nasze sklepy mają długie godziny otwarcia, działamy w galeriach handlowych, a więc także w weekendy.

  • Uczciwość wobec siebie i innych, otwarta postawa i transparentność w codziennej komunikacji.

  • Dążenie do bycia "najlepszym uczniem w klasie" - jesteś zaangażowany, proaktywny i lubisz pracować z sensem.

  • Postawa gracza zespołowego- pracujesz na sukces swój i całego zespołu.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego -mile widziana.

Czekamy na Twoje CV, poznajmy się!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 909717194