2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Śląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Katowice
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Bogucice
Dodane 20 kwietnia 2024

Restauracja zatrudni osobę na zmywak #Wolne weekendy

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

MEET & EAT to marka restauracji biurowych „casual dining” należąca do Grupy NUTRI MIND, wiodącej grupy restauracyjnej w Polsce.

W związku z planowanym otwarciem naszej pierwszej restauracji w Katowicach poszukujmy kandydata/ki na stanowisko

 Pomoc Kuchenna – Zmywanie naczyń

Zadania:

- zmywanie naczyń przy pomocy zmywarki

- dbanie o porządek w restauracji

 Wymagania:

- doświadczenie w gastronomii

- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

- książeczka sanepid

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą RODO:

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 902922761