2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Mokotów
Dodane 02 kwietnia 2024

Restauracja zatrudni Managera

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowaKadra kierownicza

Restauracja klasy premium poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko: manager restauracji :)

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku w branży gastronomicznej,

  • Umiejętność kierowania zespołem i budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku,

  • Umiejętności organizacyjne,

  • Otwartość i pewność siebie,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie restauracją zgodnie z wyznaczonymi standardami,

  • Zarządzanie budżetem restauracji,

  • Praca operacyjna w restauracji (kontrola nad prowadzonymi raportami rozliczeniowymi, zlecanie zamówień, kontrola stanów magazynowych, obliczanie foodcostów, inwentaryzacje),

  • Delegowanie zadań pracownikom restauracji,

  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z Gośćmi restauracji,

  • Organizacja eventów (kontakt z Gośćmi, wycena, realizacja),

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa zlecenie, umowa B2B),

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania,

  • Wsparcie operacyjne przełożonych,

  • Możliwość stałego rozwoju i nabywania nowych umiejętności.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 908996253