2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Ochota
Dodane 19 czerwca 2024

Restauracja zatrudni kelnerki oraz kelnerów

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Jeff’s Pole Mokotowskie szuka do swojego zespołu kelnerki oraz kelnerów w pełnym  (2/2) lub niepełnym wymiarze godzin (minimum 3 dni w tygodniu)

Czego oczekujemy:

·         dużo uśmiechu :)

·         pozytywnej energii

·         profesjonalnej obsługi Gości restauracji

·         punktualności i odpowiedzialności

·         dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w weekendy,

·         biegłej znajomości języka polskiego

·         nienagannej prezencji oraz aparycji

·         badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia

Obowiązki:

·         przestrzeganie standardów firmy oraz dbanie o czystość i porządek

·         odpowiedzialność za prawidłowe przygotowanie do otwarcia lokalu oraz jego zamknięcia

W zamian za to gwarantujemy:

·         pracę w młodym zespole

·         szkolenie stanowiskowe - nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :)

·         konkurencyjne wynagrodzenie zawsze na czas ( do 10 każdego miesiąca)

·         obiady pracownicze oraz zniżka pracownicza 50% na dania z karty podczas dnia pracy

·         Pakiet LUXMED oraz MULTISPORT

Zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia restauracji wraz z CV codziennie po godzinie 11 lub prosimy o wysłanie CV poprzez OLX

Czekamy na Ciebie! :)

Jeff’s Team

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 919015337