2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubelskie
  6. Kelner, barman, barista - Lublin
Dodane 21 kwietnia 2024

Restauracja Zaścianek zatrudni kelnerkę/kelnera

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnimy kelnerkę/kelnera (praca weekendowa)

Restauracja Zaścianek z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje osoby do obsługi gości na stanowisku kelnerka/kelner. Oferujemy pracę w przyjemnej atmosferze z możliwością rozszerzenia współpracy na cały etat.

Obowiązki:

  • Obsługa gości w restauracji.

  • Przyjmowanie zamówień, doradzanie klientom w wyborze dań i napojów.

  • Serwowanie dań i napojów z dbałością o estetykę i jakość.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w obszarze restauracji.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze kelnerstwa będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne. Chęć nauki i zaangażowanie w pracę są równie ważne.

  • Umiejętność obsługi klienta i komunikatywność.

  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły.

  • Pozytywne podejście i gotowość do pracy w zespole.

Prosimy o przesłanie swojego CV.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 897093458