2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Wilanów
Dodane 13 maja 2024

Restauracja w Wilanowie - zatrudni kucharza

Wynagrodzenie

30 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Kucharz/Kucharka

Lokalizacja: Restauracja Polska z Tradycjami, Warszawa

Restauracja Polska z Tradycjami poszukuje doświadczonego Kucharza/Kucharki, który/-a będzie odpowiedzialny/-a za przygotowywanie autentycznych dań kuchni polskiej. Jeśli jesteś pasjonatem polskiej kuchni, chcesz podzielić się swoimi umiejętnościami oraz być częścią zespołu promującego polskie tradycje kulinarne, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie tradycyjnych polskich potraw zgodnie z recepturami i standardami restauracji.

  • Zachowanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa żywności w kuchni.

  • Współpraca z zespołem kuchennym w celu utrzymania płynności pracy i zapewnienia wysokiej jakości potraw.

  • Pomaganie w tworzeniu i modyfikowaniu menu oraz propozycji specjalnych.

  • Monitorowanie jakości surowców i zapasów w kuchni.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza/kucharki, preferowana znajomość kuchni polskiej.

  • Znajomość tradycyjnych polskich receptur i potraw.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do nauki i rozwijania swoich umiejętności.

  • Certyfikat HACCP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej restauracji promującej polską kuchnię.

  • Przyjazne środowisko pracy z pasjonatami kulinariów.

  • Możliwość udziału w tworzeniu autorskich dań i menu.

Jeśli jesteś gotowy/-wa na wyzwanie i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 918051210