2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 01 maja 2024

Restauracja the Eatery zatrudni Kucharza (sekcja zimna)

Wynagrodzenie

32 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Restauracja the Eatery trad. na Powiślu zatrudni Kucharza (sekcja zimna)

Po naszej stronie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę - na początek zlecenie dalej umowa o pracę

  • mile widziane b2b

  • przewidziany system premiowy

  • grafik 2/2/3 lub 2/2 układany na początku mc ale również możliwość indywidualnego podejścia

  • terminowe wynagrodzenia do 10 każdego mc

  • wynagrodzenie na rękę 28 - 30 pln w zależności od doświadczenia

Opis stanowiska

  • przygotowanie mise en place w oparciu o przepisy - sekcja kuchni zimnej

  • pomoc w zamówieniach z sekcji

  • sumienne wykonywanie zleconych prac

  • dbanie o czystość i estetykę stanowiska miejsca pracy

Wymagania

  • doświadczenie na sekcji kuchni zimnej

  • przestrzeganie zasad BHP i HACCP

  • znajomość dań kuchni polskiej

  • umiejętność doprawienia - wyczucie smaku

  • umiejętność pracy w zespole

  • przykładanie uwagi do jakości i estetyki dań

Osoby zainteresowane proszone o kontakt tel. lub email

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913960684