2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 02 kwietnia 2024

Restauracja Targowa Craft Beer & Food zatrudni kelnerkę

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Targowa Craft Beer & Food poszukuje osoby na stanowisko : KELNERKA/KELNER

Jeśli jesteś osobą ambitną, pracowitą, pełną energii i lubisz pracę zespołową oraz zależy ci na rozwoju osobistym to zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko kelnerki w naszej restauracji. Zapewniamy szereg szkoleń, które z pewnością ułatwią Ci pracę na wymaganym stanowisku, pracę w przyjemnej atmosferze przy wykwalifikowanej kadrze.

Kluczowe obowiązki:

- profesjonalna obsługa kelnerska Gości restauracji z zachowaniem naszych standardów

- dbanie o satysfakcję naszych Gości

- dbanie o dobry wizerunek restauracji

- realizacja strategii sprzedaży – aktywna sprzedaż

- dbanie o czystość i porządek na sali

Czego wymagamy od Ciebie:

- umiejętności współpracy oraz samodzielnej organizacji

- sumienności, punktualności, zaangażowania w pracę

- dyspozycyjności, odpowiedzialności

- komunikatywności, zaradności

- wysokiej kultury osobistej, miłej aparycji oraz pozytywnej energii

- jeśli swobodnie władasz językiem angielskim/niemieckim będzie to twoim dodatkowym atutem

- mile widziane doświadczenie w gastronomii, ale jeśli takiego nie masz to wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

- możliwość zdobycia doświadczenia

- szkolenia stanowiskowe i rozwój zawodowy

- ciekawa, stabilna praca w przyjaznej atmosferze

- grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb - elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 696775276