2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Śląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Katowice
  7. Pracownik restauracji fast-food - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Restauracja Subway, Dworzec PKP Katowice

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Subway mieszcząca się na dworcu PKP w Katowicach poszukuje pracowników na stanowisko Sandwich Artist- pracownik restauracji.

Jeśli jesteś uczniem lub studentem i szukasz pracy, którą można połączyć z nauką - dołącz do nas! Nie wymagamy doświadczenia, dodatkowo zapewniamy niezbędne szkolenia.

Wymagania:

-książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

-umiejętność pracy w zespole,

-motywacja do pracy i pozytywne nastawienie,

-chęci do rozwoju i szkolenia zawodowego.

Obowiązki:

- obsługa klientów SUBWAY,

- obsługa kasy fiskalnej,

- przygotowywanie składników i produktów Subway,

- utrzymywanie czystości w restauracji.

Oferujemy:

- pracę w młodym, energicznym zespole,

- zdobycie doświadczenia i połączenia studiów z pracą - dostosujemy grafik do Twojego planu zajęć - zdobycie dodatkowej wiedzy poprzez profesjonalny system szkoleń,

- umożliwiamy otwartą ścieżkę kariery i awansu na wyższe stanowiska.

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 27,70 zł/h brutto+premie.

Poszukujemy pracowników pełnoletnich na zmiany nocne i dzienne.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 694488884