2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Wola
Dodane 29 kwietnia 2024

Restauracja Stixx zatrudni kucharza

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Oferujemy

Stawka początkowa 31-33 zł/godzinę netto uzależniona od umiejętności i doświadczenia

Stabilną pracę w pięknej, eleganckiej restauracji z wysokiej jakości produktami

Możliwość współpracy z wieloma specjalistami z branży

Stabilne warunki pracy, terminowa wypłata

Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

Możliwość skorzystania z grupowego pakietu medycznego

Oczekujemy:

Sumienność

Punktualność

Doświadczenie w pracy z owocami morza oraz pracy na sekcji ciepłej/dodatki

Szacunek do produktów, pracujemy z produktami premium

Wysoka higiena pracy

Dobra organizacja pracy

Obowiązki:

Praca na sekcji ciepłej/grill

Utrzymywanie najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa żywności

Dbanie o higienę stanowiska pracy

Praca przy produkcji oraz serwisie restauracyjnym

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 915338098