2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Opolskie
  6. Kucharz - Opole
Dodane 26 maja 2024

Restauracja Starka w Opolu zatrudni szefa zmiany kuchennej

Wynagrodzenie

9 000 - 11 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja "Starka" poszukuje kreatywnego i zaangażowanego kucharza do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do gotowania, doświadczenie w pracy w kuchni oraz umiejętność pracy w zespole, to właśnie Ciebie szukamy!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z recepturami i standardami restauracji

  • Dbanie o estetykę serwowanych potraw

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Kontrola jakości używanych składników

  • Współpraca z zespołem kuchni w celu zapewnienia wysokiej jakości usług

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość technik kulinarnych oraz standardów higieny

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Kreatywność i zaangażowanie w tworzenie nowych dań

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • Zniżki na posiłki w naszej restauracji

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu, który z pasją tworzy wyjątkowe kulinarne doświadczenia dla naszych gości!

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 919571294