2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Kujawsko-pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Toruń
Dodane 16 kwietnia 2024

Restauracja -ranna produkcja

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby z pozytywnym nastawieniem do rannej produkcji w restauracji Widelec -

Miejsce pracy - ul Targowa 42b

  • 3 dni pracy na produkcji w godzinach od 5 do 14

    pracujemy także weekendy.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • możliwość nadgodzin

  • praca w zgranym kilku osobowym zespole po okiem przełożonego

Zakres obowiązków:

  • krojenie, ważenie, porcjowanie, przygotowywanie m.in. mięsa, warzyw, pieczywa , sosów zgodnie z recepturami.

Od Kandydata oczekujemy:

  • pozytywnego nastawienia

  • elastyczności w godzinach pracy oraz dniach tygodnia - pracujemy od poniedziałku do niedzieli - oczekujemy od kandydata pracy minimum 3 dni w tygodniu.

Cv prosimy przesyłać przez przez olx lub osobiście w lokalu

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Dokładna lokalizacja
Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 912150727