2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 03 maja 2024

Restauracja Przystań i Marina rekrutuje kucharza

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Restauracja Przystań i Marina znajdująca się̨ we Wrocławiu między dwoma historycznymi mostami, to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na kulinarnej mapie Wrocławia. To cudowne miejsce z widokiem na rzekę oferuje smakowite dania kuchni śródziemnomorskiej z elementami dań regionalnych.

JEŚLI...

Jesteś zainteresowany/a pracą w restauracji o wysokim standardzie

Lubisz wyzwania

Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej także w weekendy i święta

Jesteś osobą z optymistycznym podejście do świata i ludzi

to zapraszamy do naszego Zespołu:

Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

KUCHARZ

Miejsce pracy:  Wrocław, ul. Księcia Witolda 2

Opis stanowiska:

·       Przygotowywanie dań zgodnie z przyjętymi recepturami i wzorcami,

·       Dbałość o najwyższą jakość tworzonych potraw,

·       Rozwój i możliwość awansu,

Oczekiwania:

·      Doświadczenie na stanowisku kucharza

·       Pasja oraz kreatywne podejście do pracy,

·       Umiejętność pracy w zespole,

·       Zaangażowanie, pozytywna energia oraz dążenie do osiągania najwyższych standardów,

·       Punktualność, obowiązkowość  i dyspozycyjność,

·       Aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

§  Ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole z doświadczonym Szefem Kuchni, w prestiżowej restauracji we Wrocławiu,

§  Atrakcyjne zarobki,

§  Pakiet ubezpieczeń,

§  Dobrą atmosferę w pracy,

§  Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się od 15 lat firmie

§  Możliwość rozwoju - szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

§  Szkolenia i staże w Renomowanych restauracjach w całej Polsce,

§  Spotkania i wyjazdy integracyjne.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kierowanie CV.

Prosimy o dołączenie do Cv poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Jest ona niezbędna do przeprowadzenia procesu rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 534945786