2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Poznań
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 12 maja 2024

Restauracja przy Starym Rynku szuka Zastępcy Szefa Kuchni

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do naszego zespołu jako Zastępca Szefa Kuchni w naszej cenionej restauracji!

Szukamy doświadczonego kucharza, który będzie naszym partnerem w tworzeniu i ciągłym rozwijaniu naszej kuchni. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie szefa kuchni w zarządzaniu zespołem, przygotowywaniu wysokiej jakości dań oraz utrzymaniu wysokich standardów sanitarnych i bezpieczeństwa.

Twoje obowiązki:

  • Zapewnianie wysokich standardów jakościowych oraz estetycznych przy przygotowywaniu potraw

  • Utrzymywanie czystości i porządku w kuchni oraz przestrzeganie norm sanitarnych

  • Kontrolowaniu stanów magazynowych i zamawianiu produktów

  • Zarządzanie zespołem i organizowanie pracy kuchni

Oferujemy:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz dynamiczne wyzwania

  • Stabilne zatrudnienie

Jeśli jesteś kucharzem z pasją, chętnie podejmujesz nowe wyzwania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV lub zgłoś się osobiście do naszego lokalu. Liczymy na Ciebie!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 917736250