2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Restauracja na Powiślu zatrudni Managera

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Wegańskie koncepty restauracyjne Kimidori i PINK VEGAN połączone w lokalu przy ulicy Browarnej 6 poszukują do współpracy osoby na stanowisku Managera restauracji.

Zadania:

  • Koordynacja pracy personelu w celu zapewnienia sprawnej obsługi

  • Motywowanie zespołu do wykonania wysokich standardów pracy oraz do osiągniecia celów sprzedażowych

  • Układnie grafików pracy

  • Nadzór nad obsługą Gości restauracji, jakości dań, stanu wyposażenia i utrzymania czystości oraz pomoc kelnerom w przypadku zajścia takiej konieczności

  • Monitorowanie kosztów w restauracji i ich optymalizacja

  • Wypracowywanie premiowanych targetów sprzedażowych

  • Utrzymywanie wysokich standardów obsługi Gości restauracji poprzez szkolenie personelu

  • Wstępne przygotowanie dokumentów do przekazania do biura księgowego

  • Rekrutacja nowych pracowników

  • Sporządzanie i wysyłanie zamówień

  • Nadzór nad inwentaryzacjami

Jeśli posiadasz doświadczenie na stanowisku managera i zainteresowały Cię stawiane wyzwania zobacz co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i % od obrotu

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość wprowadzenia własnych pomysłów

  • Posilek pracowniczy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Udział w napiwkach i serwisach w przypadku pomocy na kelnerom

Górne widełki wynagrodzenia podane orientacyjnie. Wszystko zależy od Ciebie.

Wybrane osoby zaprosimy na pierwszy etap rekrutacji.

Do zobaczenia!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914696338