2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Wola
Dodane 25 maja 2024

Restauracja na Browarach Warszawskich zatrudni kelnera/kelnerkę

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś graczem zespołowym? Niestraszna Ci tabaka a wręcz przeciwne, lubisz jak dużo się dzieje?

 Świetnie  - w takim razie właśnie Ciebie szukamy!

Restauracja i Bar Nine’s poszukuje kelnerów i kelnerek.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie zamówienia od gości.

  • Przekazanie zamówienia do kuchni lub baru.

  • Podanie posiłków i napojów gościom.

  • Przyjmowanie płatności za zamówienia.

  • Utrzymywanie porządku na stolikach i w lokalu.

  • Konserwacja sprzętu i wyposażenia pracy.

  • Ocena jakości usług i zarządzanie reklamacjami.

  • Pełnienie roli doradcy w doborze potraw i napojów.

  • Przygotowywanie sali i nakrycie stołów przed rozpoczęciem pracy.

  • Utrzymanie stałych kontaktów z gośćmi i zapewnienie im wysokiej jakości obsługi.

Nasze wymagania

  • Oczekiwania wobec kandydatów na stanowisko Kelner/Kelnerka:

  • Doświadczenie w pracy w restauracji lub kawiarni

  • Umiejętność obsługi klienta w sposób profesjonalny i przyjazny

  • Znajomość reguł savoir-vivre w zakresie obsługi kelnerskiej

  • Zdolność do pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i wysokim tempie pracy

  • Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również weekendy i święta)

  • Chęć do zdobywania wiedzy na temat oferty menu i kultury kulinarnej

To oferujemy

  • Pełne szkolenie i wdrożenie

  • Elastyczny grafik

  • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 840540408