2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Warmińsko-mazurskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Olsztyn
Dodane 06 maja 2024

Restauracja Czerwone Gary zatrudni Pomoc Kuchenną/Młodszego Kucharza

Wynagrodzenie

5 700 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Restauracja Czerwone Gary w Galerii Warmińskiej w Olsztynie zatrudni osoby do stałej pracy na stanowisko Pomoc Kuchenna lub Młodszy Kucharz. Poszukujemy osób z pasją, zaangażowanych w swoją pracę, kreatywnych, które chcą wraz z nami tworzyć to miejsce, rosnąć wraz z nim a nie tylko w nim pracować. Chcemy zatrudniać ludzi, którzy są pozytywnie nastawieni do życia, uwielbiają jedzenie, chcą się uczyć i rozwijać.

Oczekujemy od Ciebie:

- doświadczenia na podobnym stanowisku (nie musi być duże);

- gotowość do nauki i podejmowania nowych wyzwań;

- zaangażowania, punktualności i dobrej organizacji pracy;

- umiejętności pracy w zespole;

- dyspozycyjności (praca zmianowa w godzinach 9-21.30).

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w wybranej przez siebie formie;

- wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin i posiadanych kwalifikacji - od 23 zł za godzinę netto ("na rękę");

- elastyczny grafik i możliwość dostosowania dni pracy do potrzeb;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- posiłek w pracy;

- pracę w przyjaznym otoczeniu.

Twoje obowiązki:

- opieka nad ciągiem wydawczym (wydawanie i uzupełnianie dań);

- pomoc w przygotowywaniu potraw;

- inne proste czynności zlecone przez Głównego Kucharza.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 675871668