2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Szczecin
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane 19 kwietnia 2024

Restauracja Koku Sushi zatrudni kelnerke/kelnera

Wynagrodzenie

3 900 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby na stanowisko kelnerki/kelnera do renomowanej restauracji sushi. Jeśli jesteś energiczną, komunikatywną osobą z pasją do obsługi klienta oraz gastronomii, to ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie zamówień i kontrola procesu realizacji w systemie stacjonarnym/dostaw/na wynos

- Doradzanie klientom w wyborze dań i napojów

- Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i dbałość o pozytywne wrażenia gości.

- Składanie zamówień na kuchni oraz dbałość o ich prawidłowe podanie.

Wymagania:

- Pozytywne podejście, umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

- Zaangażowanie oraz chęci do pracy

- Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach wymagających szybkiego działania.

- Dbałość o szczegóły i wysoka kultura osobista.

- Doświadczenie w obsłudze klienta jest miłe widziane

Oferujemy;

- Przyjazne środowisko pracy w dynamicznym zespole.

- Elastyczny grafik dostosowany do Twoich możliwości.

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe korzyści tj jak zniżki na dania z kuchni.

- Możliwość zdobycia wiedzy na temat kuchni sushi i japońskiej kultury kulinarnej.

Jeśli jesteś gotowy/gotowa do podjęcia wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV lub zadzwoń pod podany numer telefonu.

Czekamy na Ciebie !

Lokalizacja: Szczecin Centrum

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 819459627