2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Łódzkie
  6. Manager restauracji - Pabianice
Dodane 17 kwietnia 2024

Restauracja Kimsu Sushi & Ramen Barman weekendowy

Lokalizacja

Pabianice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy na weekendy i chcesz się sprawdzić jako barman i barista ? Nie zwlekaj i aplikuj. Ekipa z Kimsu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku barmana. Szukamy osób otwartych na naukę, komunikatywnych z pozytywnym vibem! Nie masz doświadczenia w gastro? Nie ma problemu, wszystkiego Cię nauczymy. Wystarczy chcieć a zdziałać można wiele !!!

W związku z rozwojem marki KIMSU poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BARMAN/KA W RESTAURACJI Kimsu Sushi & Ramen

Miejsce pracy: Pabianice

Gwarantujemy:

  • Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska

  • Praca w weekendy

Twoje zadania:

·     Przygotowywanie napojów i przyjmowanie zamówień na wynos

·     Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy oraz dbanie o wizerunek restauracji

Nasze oczekiwania:

·     Dobra organizacja pracy

·     Nastawienie na naukę i ciągły rozwój zawodowy i osobisty

·     Schludność i kultura osobista

·     Dyspozycyjność GŁÓWNIE WEEKENDY

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, DOŁĄCZ DO ZESPOŁU KIMSU!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 912379608