2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 25 maja 2024

Restauracja Il Moro zatrudni kelnera/kelnerkę PRACA OD ZARAZ

Wynagrodzenie

27,70 - 37,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Wrocław, ul. Więzienna 21c

Restauracja Il Moro, znana z serwowania autentycznej sycylijskiej kuchni oraz wyśmienitych steków i szerokiego wyboru win, poszukuje energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Kelnera/Kelnerki. Jeśli pasjonujesz się gastronomią, lubisz pracę z ludźmi i chcesz rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa gości restauracji.

  • Przyjmowanie zamówień i doradzanie w wyborze dań oraz napojów, w tym win.

  • Serwowanie posiłków i napojów zgodnie ze standardami restauracji.

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

  • Współpraca z zespołem kucharzy i innym personelem.

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy pod presją i w dynamicznym środowisku.

  • Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach, w tym w weekendy i święta.

  • Pozytywne nastawienie i chęć do nauki.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennego doświadczenia w branży gastronomicznej.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam tworzyć niezapomniane doświadczenia dla naszych gości!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 920816943