2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Legionowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Restauracja Hotelowa zatrudni Kelnerów/ki.

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Hotelowa zatrudni: pozytywne, komunikatywne osoby na stanowisko KELNER/KA praca w miłej przyjaznej atmosferze. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Obowiązki KELNERA:

  • Przyjmowanie zamówień.

  • Odpowiadanie na pytania dotyczące dań w menu.

  • Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów.

  • Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów.

  • Przyjmowanie zapłat.

  • Zbieranie brudnych naczyń ze stołów.

  • Utrzymywanie czystości stołów.

  • Oferujemy umowę zlecenie, posiłki pracownicze, dodatkowe szkolenia.

    Osoby zainteresowane zachęcam do złożenia CV i zawarcie klauzuli RODO lub kontakt telefoniczny pod nr: 60*******84..

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb w aktualnym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późn. zm.”.

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 912213280