2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Nowa Huta
Dodane 30 maja 2024

Restauracja Hotelowa / Praca dla Kucharza / *** / Nowa Huta

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Do Restauracji Hotelowej Ibis Styles Kraków East w Krakowie Nowej Hucie poszukujemy osób na stanowisko Kucharz.

Opis stanowiska

*przygotowanie potraw zgodnie z menu restauracji, ofertą śniadaniową, okolicznośćiową i konferencyjną

*ścisła współpraca z Szefem Kuchni

*wykonywanie wszelkich prac pomocniczych w zakresie działalności kuchni

Wymagania

*doświadczenie zawodowe w pracy w kuchni,

*przestrzeganie wypracowanych standardów i zasad pracy,

*dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

*umiejętność pracy w zespole,

*dobra organizacja pracy,

*komunikatywność,

*dbałość o jakość przygotowywanych potraw,

*przestrzeganie zasad higieny, dobrej praktyki produkcyjnej i zasad HACCP,

*książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

*pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku oraz w profesjonalnym zespole

*możliwość rozwoju zawodowego

*elastyczne formy zatrudnienia

*prywatną opiekę medyczną

*szkolenia branżowe

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 740335653