2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Białystok
  7. Kucharz - Centrum
Paweł
Dodane 08 maja 2024

Restauracja DOHO Sushi zatrudni Kucharzy i Sushi Masterów

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Restauracja Doho Sushi zatrudni Kucharzy i Sushi Masterów

Restauracja o ugruntowanej pozycji na gastronomicznej mapie miasta, zlokalizowana w Centrum Białegostoku specjalizująca się w daniach etnicznej kuchni japońskiej oraz azjatyckiej, zatrudni do swojego zespołu Kucharzy oraz Sushi Masterów

Zakres obowiązków :

  • Praca na kuchni ciepłej oraz na barze sushi w oparciu o sprawdzone receptury

  • Przygotowanie stanowiska do pracy

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

  • Udział w okresowych inwentaryzacjach i zebraniach załogi

  • Inne prace związane z zajmowanym stanowiskiem

 Oczekiwania:

  • Doświadczenie (mile widziane ale nie jest to warunek konieczny; od osób bez doświadczenia oczekujemy umiejętności posługiwania się nożem kuchennym)

  • Zamiłowanie do kuchni oraz chęć rozwoju zawodowego w zakresie kuchni azjatyckiej

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Uczciwość, punktualność, zaangażowanie

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (rozwój finansowy uzależniony od wzrostu umiejętności oraz zaangażowania w pracę)

  • Elastyczny grafik pracy zapewniający satysfakcjonującą ilość godzin

  • Szkolenie przez doświadczony zespół kucharzy i sushi masterów

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Posiłki pracownicze

  • Możliwości rozwoju zawodowego i finansowego

CV można składać przez portal OLX, mailowo lub osobiście w restauracji. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 675663567