2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Sopot
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane Dzisiaj o 11:17

Restauracja "Do Brzegu" Sopot zatrudni kelnera oraz barmana

Wynagrodzenie

30 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja "Do Brzegu" w Sopocie poszukuje do swojego zespołu nowych pracowników na stanowiska: Kelner oraz Barman. Jesteśmy lokalnym punktem gastronomicznym, który ceni sobie wysoką jakość serwowanych potraw i napojów, a także niezapomnianą atmosferę dla naszych gości. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś osobą energiczną i chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów, to zapraszamy do aplikowania!

Kelner

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane - zapewniamy pełne szkolenie.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.

  • Dyspozycyjność w weekendy i święta.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa gości restauracji zgodnie ze standardami "Do Brzegu".

  • Przyjmowanie zamówień i doradztwo w wyborze dań i napojów.

  • Dbanie o czystość na sali restauracyjnej.

Barman

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku barmana.

  • Znajomość technik przygotowania koktajli i napojów.

  • Kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

  • Przygotowywanie i serwowanie napojów zgodnie z zamówieniami klientów.

  • Utrzymywanie porządku na barze i w jego otoczeniu.

  • Współpraca z kuchnią i personelem sali w celu zapewnienia płynnej obsługi.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się restauracji o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV).

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 905104916