2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Wielkopolskie
  6. Manager restauracji - Poznań
  7. Manager restauracji - Jeżyce
Dodane 22 kwietnia 2024

Restauracja Bankcook Jeżyce zatrudni Zastępcę Menadżera

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Zadania:

·         współpraca z Menadżerem, Szefem Kuchni i Zarządem

·         praca na sali

·         zarządzanie personelem: monitoring przestrzegania zasad i procedur, rekrutacja i szkolenie, realizacja zadań sprzedażowych

·         rozpatrywanie reklamacji, dbałość o dobrą opinię restauracji

·         prowadzenie dokumentacji Hacap

·         harmonogram sprzątania i monitoring czystości

·         monitoring sprawności sprzętów i urządzeń

·         wprowadzanie dostaw do systemu i współpraca z dostawcami

·         przeprowadzanie comiesięcznych inwentur kuchennych i kontrola inwentur baru

·         zaopatrzenie sali, dbałość o rośliny

·         oprawa świąt - dekoracje sali, inicjowanie ofert świątecznych i okazjonalnych

·         odpowiadanie na wiadomości mailowe

·         współpraca z portalami wynosowymi

Oferujemy:

·         ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego

·         życzliwe środowisko i dobrą atmosferę pracy

Oczekujemy:

·         min. 6 miesięcznego doświadczenia na podobnym stanowisku

·         komunikatywności i dyspozycyjności

·         ambicji i kreatywności

·         umiejętności rozwiązywania problemów i radzenia sobie ze stresem

·         znajomości języka angielskiego

·         książeczki Sanepidu

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 838864022