2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Łódź
  7. Kucharz - Górna
Dodane 17 kwietnia 2024

Restauracja Alpejska w Łodzi zatrudni kucharza (25-30zł/h netto)

Wynagrodzenie

32 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja Alpejska poszukuje doświadczonego kucharza  (min 3-5lat) do naszego zespołu.

Umowa o pracę / umowa zlecenie / samozatrudnienie

Wynagrodzenie netto 25-30zł/h na rękę

Zakres obowiązków:

przygotowanie dań z zakresu kuchni zimnej i kuchni gorącej/grill

praca w oparciu o receptury

dbanie o stanowisko pracy

odpowiedzialność za jakość, świeżość, efektywność przygotowanych dań

znajomość podstawowych technik gotowania, procedur i zachowania w kuchni

ścisła współpraca z szefem kuchni / zastępcą szefa kuchni

Oczekujemy:

doświadczenia na stanowisku kucharz

dobrej organizacji pracy

umiejętności pracy w zespole

dyspozycyjności

zaangażowania i obowiązkowości

 Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

pracę w przyjaznym i ambitnym zespole

możliwość rozwoju

bardzo dobre warunki pracy na profesjonalnym sprzęcie gastronomicznym

elastyczny grafik

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal olx.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust 2016 r. poz. 922)”.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 911731676