2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Mińsk Mazowiecki
Dodane 11 kwietnia 2024

Repertorzystska w Kancelarii Notarialnej w Mińsku Mazowieckim

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Notarialna w Mińsku Mazowieckim poszukuje repertorzystki do obsługi administracyjno-biurowej kancelarii.

Opis stanowiska / zakres obowiązków:

• prowadzenie repertorium Kancelarii Notarialnej,

• sporządzanie sprawozdań, deklaracji podatkowych, analiz GIIF,

• przygotowywanie poświadczeń notarialnych,

• koordynacja działań i operacji biurowych,

• zarządzanie korespondencją listowną oraz wysyłką poczty,

• monitorowanie zapasów materiałów biurowych i zamawianie potrzebnych artykułów,

• wystawianie faktur VAT

Wymagania:

• dobra organizacja i skrupulatność,

• znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania do prowadzenia repertorium (Kancelaria Notarialna), umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

• samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność,

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem aczkolwiek oferujemy także przeszkolenie - ważna jest dla nas chęć do nauki nowych rzeczy i samodzielność w rozwiązywaniu napotkanych problemów,

• otwartość na wyzwania i chęć dalszego poszerzania wiedzy

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie,

• przyjazną atmosferę pracy, wstępne przeszkolenie oraz wdrożenie w nowe obowiązki przez doświadczaną załogę oraz wsparcie pracowników wyższego szczebla na dalszym etapie współpracy,

• możliwość rozwoju w kierunku asystentki prawnej zajmującej się przygotowaniem dokumentów / pism prawnych.

Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa na okres próbny, następnie na czas nieokreślony) oraz możliwość dalszego rozwoju. Prosimy o nadsyłanie ofert (cv i/lub list motywacyjny wraz z ew. referencjami) na adres email

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 910969917